Description

Tramps, Donalds.  Tramps : bizness kā māksla / Donalds Tramps, Tonijs Švarcs ; no angļu valodas tulkojusi Aija Vālodze. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2010. - 357 lpp.
        ISBN 9789934013461.
        Panākumi uzņēmējdarbībā. Menedžments.

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Ja vēlaties gūt panākumus laikā, kad ekonomikā valda sastingums, jums noteikti ir jāiepazīstas ar pasaulslavenā miljardiera Donalda Trampa pieredzi. Viņš savas uzņēmēja gaitas uzsāka brīdī, kad Ņujorka piedzīvoja smagu krīzi. Atšķirībā no daudziem Tramps saskatīja iespējas tur, kur citi redzēja tikai problēmas. Kad Ņujorkas ietekmīgākie uzņēmēji, sūkstīdamies par ekonomisko situāciju, slēdza uzņēmumus, Tramps jau pelnīja pirmos miljonus.
Grāmatā Donalds Tramps atklāj savu veiksmes formulu, kas ļāvusi viņam kļūt par vienu no ietekmīgākajiem nekustamo īpašumu magnātiem. Trampa darījumu pasaule, gluži tāpat kā viņa dzīve ir aizraujoša un pilna negaidītiem pavērsieniem. Tas ļaus šo grāmatu baudīt kā visaizraujošāko romānu.

"Saistoša lasāmviela tiem, kuri, sekojot Trampa piemēram, vēlas nokļūt līdz pašai augšai. Šī uzņēmēja panākumi pierāda, ka tie, kas uzdrošinās, vienmēr tiek bagātīgi atalgoti."
The Berkshire Eagle

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links