Description

Fisks, Pīters.  Mārketinga ģēnijs / Pīters Fisks ; no angļu valodas tulkojusi Agnese Krivade. - [Rīga] : Jāņa Rozes apgāds, 2009. - 390 lpp. : il., tab., graf. - Ietver rād. ([387.]-388. lpp.).
        ISBN 9789984233246.
        Tirgvedība - Menedžments.

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Iedvesmojošā rokasgrāmata piedāvā radikāli jaunu mārketinga redzējumu. “Domā savādāk,” aicina Pīters Fisks un apgalvo, ka mūsdienās augstas klases mārketinga speciālistam ir jāprot apvienot dziļu inteliģenci, analītisku domāšanu un drosmīgus radošus risinājumus. Eksperts pamato savu pieeju, analizējot mārketinga ģēnija izpausmes visdažādākajās nozarēs, sākot ar “Coca Cola” sortimentu un beidzot ar “Intel” tehnoloģijām un “Cirque du Soleil” priekšnesumiem. “Mārketinga speciālisti, kas vēlas attīstīt gan savu labo, gan kreiso smadzeņu puslodi, rīkosies pareizi, ja izlasīs “Mārketinga ģēniju”. Tajā ir viss – idejas, instrumenti to realizācijai, stāsti par uzņēmumiem un aizrautīgiem, iedvesmojošiem mārketinga speciālistiem,” teicis nozares guru Filips Kotlers.

Pītera Fiska netradicionālo skatījumu uz mārketinga problēmām ļoti augsti vērtē atzītākie nozares speciālisti, savukārt britu žurnāls “Business Strategy Review” uzskata viņu par vienu no labākajiem jaunajiem biznesa domātājiem.

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links