Description

Dimants, Ainārs.  Žurnālistika : mācību un rokasgrāmata / Ainārs Dimants, Stefans Russ-Mols. - Rīga : Turība, 2009. - 382 lpp.
        ISBN 9789984828312.
        Masu mēdiji.

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 On a shelf Available to order

Annotation


Grāmata veltīta galvenokārt praksei un žurnālista profesijai (amatam, nevis mākslai, precīzāk – daiļamatam, brīvai, intelektuālai un radošai profesijai, nevis rūpnieciskai ražošanai), tā lietderīgi iekļauj komunikācijas zinātnes atziņas, paplašinot redzesloku.


• Grāmata iepazīstina ar mūsdienu žurnālistikas žanriem un ir bagātīgi ilustrēta, izmantojot informatīvos grafikus un teksta dizaina iespējas, lai rosinoši pasniegtu apjomīgo vielu pārskatāmās nodaļās.
• Atbilstoši mūsdienu vajadzībām grāmata izseko līdzi straujajām pārmaiņām žurnālista profesijā un parāda, kā mainās žurnālistikas ikdiena multimedijos, internetā un intranetā, tomēr neieslīgstot modernā pārspīlējumā, ka līdz ar šiem medijiem žurnālistika ir atklāta pilnīgi no jauna.
• Žurnālistika un sabiedriskās attiecības grāmatā aplūkotas kā savstarpēji cieši saistīti profesionālā darba lauki. Grāmatā izpētīts, kā sabiedriskās attiecības ietekmē žurnālistiku.
• Šī grāmata izskaidro redakcionālo mārketingu un redakcijas menedžmentu kā žurnālista darba stūrakmeņus. Tā sniedz ieskatu ASV un Rietumeiropas valstu pieredzē.
• Grāmatā izmantoti aktuāli materiāli, kurus mums diendienā piedāvā masu mediji.

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links