Description

Kiyosaki, Robert T., 1947-.  Bagātais tētis, nabagais tētis : ko saviem bērniem par naudu māca bagātie un nemāca nabagie / Roberts T. Kijosaki un Šārona L. Lektere. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2014. - 174, [2] lpp. : il. - Ietver bibliogrāfiju.
        ISBN 9789984226880.
        Bagātība. Finanses, personiskās.

Copies

Location Address Count Shelf Status
Bibliotēka 01.2 1 336 On a shelf Available to order

Annotation


Ko saviem bērniem par naudu māca bagātie un nemāca nabagie. 
Cilvēki cīnās ar finansiālām grūtībām galvenokārt tāpēc, ka skolā par naudu neko nav uzzinājuši. Viņi gan iemācās pelnīt naudu strādājot, bet neprot tai likt strādāt savā labā. (Roberts Kijosaki, grāmatas autors)
Bagātais tētis, nabagais tētis: sagraus mītu par to, ka bagāti var kļūt tikai tie, kas daudz pelna; liks vecākiem saprast, ka bērnu izglītošanu naudas jautājumos nedrīkst atstāt skolotāju ziņā; reizi par visām reizēm izskaidros, kas ir aktīvi un kas ir pasīvi; palīdzēs jums mācīt savus bērnus, lai viņi nākotnē sasniegtu materiālu labklājību.
Es mīlu savus bērnus un gribu, lai viņi saņem vislabāko izglītību. Lai gan skolas mācību programma ir nozīmīga, ar to vairs nepietiek. Mums visiem ir jāizprot naudas darbības principi. (Šārona Lektere, grāmatas līdzautore)

Bagātais tētis, nabagais tētis ir jālasa ikvienam, kurš vēlas pats veidot savu nākotni. (USA Today)

Contact information

Any questions? Write us

Help

Follow us

Links